Wyniki wyszukiwania dla:

Ogłoszenia


SALEZJAŃSKIE LATO Malbork 2022

INFORMACJE O OBOZIE REKREACYJNO-SPORTOWYM „MALBORK 2022” ORGANIZOWANYM PRZEZ SALOS SKAWA „BOSKO AKTYWNI

Rodzaj wyjazdu: obóz rekreacyjno-sportowy
Wiek: dzieci i młodzież 8-18 lat
Termin: 4.07 – 14.07.2022 r.
Miejsce: Internat Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4, ul. Mazurów 1, 82-200 Malbork
Transport: Autokar z parkingu przy kościele
Cena za osobę: 1600 zł;  osoby nie związanie z Salosem 1800 zł,
Max il. uczestników: 80 osób
Prowadzący: ks. Henryk Urbaś wraz z kwalifikowaną kadrą trenerską i wychowawczą
Zapisy: Od 2 maja – po wpłacie zaliczki: 600 zł + karta kwalifikacyjna, Karty kwalifikacyjne i zaliczkę należy składac u Pani Justyny w firmie NowBud (koło Szkoły SP1 w Skawie)
Spotkanie
organizacyjne:
W Salce pod kościołem środa, 22 czerwca, godz.: 19:00
Druga rata: Do 31 maja 2022 r.

Opis miejsca:

Malbork jest miastem znanym ze względu na swoje znaczenie historyczne i mieszczący się tam zamek wielkich mistrzów krzyżackich. Malbork leży w województwie pomorskim nad rzeką Nogat. Malbork jest miejscowością bardzo atrakcyjną dla przyjeżdżających w tę okolicę.

Zakwaterowanie:
Zakwaterowanie na terenie internatu Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4.  Nocleg w pokojach (tapczany jednoosobowe), sanitariaty na korytarzach, pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie).

W cenie:
Zakwaterowanie, wyżywienie, opieka wychowawcza i trenerska, treningi piłki nożnej, piłki siatkowej, sekcji rowerowej, sala sportowa, boisko, transport, ubezpieczenie NNW, bilety wstępu, wyjazdy nad morze i inne liczne atrakcje.

Atrakcje:
Zajęcia sportowe na boiskach zewnętrznych i w sali gimnastycznej, gry i zabawy ogólnorozwojowe, wyjazdy na plaże i nad morze (np. Stegny 39 km i przejazd zajmie nam 36 min.), wycieczki, zwiedzanie zamku krzyżackiego, park linowy, wieczorki integracyjne itp.

Kadra:
Ksiądz kierownik, wychowawcy kolonijni, trenerzy i instruktorzy.

Co zabrać:
Przybory toaletowe, ręcznik, obuwie na zmianę, obuwie sportowe, stroje sportowe, ubrania na zmienną pogodę (rzeczy lżejsze i rzeczy cieplejsze), pelerynę lub kurtkę przeciwdeszczową, lekarstwa z opisem dawkowania (tylko ci, którzy mają przepisane i muszą zażywać regularnie), legitymację uczniowską, drobne kieszonkowe na osobiste wydatki. Pościele są na miejscu, nie ma potrzeby zabierania własnych śpiworów. Nad morze zabieramy: nakrycie głowy, krem z filtrem UV. Im jaśniejszy kolor Waszej cery, tym wyższy powinien być filtr, klapki plażowe, okulary przeciwsłoneczne, ręcznik plażowy, strój kąpielowy.

Sekcja rowerowa zabiera: rower sprawny serwisowany.

Rowery będą przetransportowane na miejsce zakwaterowania.

Wyjazd Poniedziałek 04. 07. 2022 r. o godz. 9:00 Zbiórka – godz. 8:00 Parking przy kościele (górny ).

Planowany powrót  Czwartek 14. 07. 2022 – ok. godz. 18:00 – 20:00 .